Szukasz Detektywa, Agencji Detektywistycznej?

Oferta naszych usług detektywistycznych i wywiadowczych jesz obszerna, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług.

Vimac

Indywidualne podejście

Każdą sprawę od naszych klientów, traktujemy indywidualnie. Dostosowujemy nasze możliwości do każdego zlecenia.

Rzetelna Firma ViMac
Rzetelna Firma ViMac

Detektyw Warszawa

Nasza Misja

Agencja Detektywistyczna Vimac powstała, aby pomagać ludziom w trudnych sytuacjach, w życiu osobistym i zawodowym.

Prywatny detektyw

Dlaczego Vimac?

Dzięki dużemu doświadczeniu, 25 lat jesteśmy w stanie rozwiązać każdą, nawet skomplikowaną sprawę.

Usługi dla firm

Oferta dla firm

Wykrywanie podsłuchów
Wywiad gospodarczy
Dochodzenia odszkodowawcze
Weryfikacja wiarygodności kontrahenta
Analiza przeszłości zawodowej
Wywiad środowiskowy
Informatyka śledcza
Kontrola pracowników na zwolnieniach lekarskich
Weryfikacja referencji
Windykacja

Usługi dla osób prywatnych

Oferta dla osób prywatnych

Sprawy rozwodowe (gromadzenie materiałów dowodowych)
Sprawy alimentacyjne (wykrywanie źródeł dochodu)
Wykrywanie majątku ukrytego
Obserwacja osób (śledzenie)
Poszukiwanie zaginionych osób i mienia
Ustalenie miejsca zamieszkania, pracy
Wykrywanie podsłuchów i ukrytych kamer
Testy DNA (ustalenie ojcostwa)
Monitoring GPS (osób i mienia)

Inne

Oferta indywidualna

Jeśli mają Państwo inne zlecenie, które nie zostało przedstawione na naszej stronie, zapraszamy do kontaktu z naszą agencją.

Bliżej o nas

Agencja detektywistyczna i prywatny detektyw Warszawa

Agencja Detektywistyczna „ViMac” jest firmą, która na rynku detektywistycznym cieszy się sporym uznaniem. Zawdzięczamy to szerokiemu gronu zadowolonych klientów prywatnych jak i biznesowych. Cechuje nas wysoki poziom usług wykonywanych rzetelnie i z odpowiednią starannością, profesjonalna obsługa klienta oraz wysoka jakość dostarczanej dokumentacji. Dla nas nie ma spraw trudnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z ogromnym zaangażowaniem. Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze i ma priorytetowe znaczenie. Korzystamy z najnowszych technologii jak i specjalistycznego sprzętu. Dzięki temu możemy gromadzić, utrwalać i przekazywać zdobyte informacje. Działamy szybko i skutecznie z zachowaniem pełnej dyskrecji. Działamy w oparciu o Licencję Detektywa nr 0000450 oraz wpis do rejestru działalności regulowanej Ministra Spraw Wewnętrznych pod nr RD-53/2014. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności detektywistycznej z sumą gwarancyjną 15 000€.

Oferta

Biuro detektywistyczne Warszawa – Oferta

Biuro Detektywistyczne “ViMac” swoją ofertę kieruje do osób prywatnych, kancelarii prawnych jak i do klientów biznesowych. Zajmujemy się głównie takimi sprawami jak rozwód, (zbieramy dowody zdrady), wykrywanie podsłuchów i ukrytych kamer, wykonamy dla Ciebie wywiad gospodarczy i weryfikację wiarygodności kontrahenta. Nasi detektywi wyspecjalizowani są również w prowadzeniu dochodzeń odszkodowawczych i postępowań powypadkowych.

Prywatny detektyw Warszawa
Oferujemy obserwację (śledzenie osób), monitoring GPS osób i mienia, wykrywanie źródeł dochodu i ukrytego majątku. Jeśli czegoś nie znajdziesz w naszej ofercie, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Powiedz, jaki masz problem a nasi detektywi na pewno go rozwiążą. Choć główna siedziba Agencji Detektywistycznej “ViMac” znajduje się w Warszawie a nasi detektywi działają przeważnie na terenie Mazowsza, to w zależności od zapotrzebowania Klientów, podejmujemy działania na terenie całego kraju. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z ogromnym zaangażowaniem i sumiennością.

Zasięg

Zasięg działania Agencji Detektywistycznej ViMac obejmuje całą Polskę.

Wyróżnia nas nie tylko bogate doświadczenie, ale też fakt, że zawsze korzystamy z najbardziej nowoczesnych rozwiązań. Zaopatrujemy się u profesjonalnych dostawców, dzięki czemu nasze działania mogą być jeszcze bardziej skuteczne i szybciej rozwiążemy Twój kłopot. Nasza agencja detektywistyczna z Warszawy stawia przede wszystkim na rzetelne informacje, niezależnie od ich natury. Każdy pracujący dla nas prywatny detektyw posiada odpowiednią dozę kreatywności, by znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Nieprzypadkowo współpracujemy z tak wieloma Klientami. Nie bez powodu otrzymujemy także liczne certyfikaty i referencje.

Doskonale wiemy, że świat cały czas się rozwija, dlatego i w naszej branży staramy się nieprzerwanie podwyższać nasze kompetencje. Pozyskiwanie koniecznych dla Ciebie informacji jest dla nas nie tylko źródłem utrzymania, ale też pasją wywodzącą się z naturalnej dociekliwości. W tym miejscu jeszcze raz przypominamy, że zawsze jesteśmy dyskretni i wyrozumiali, niezależnie od charakteru zlecanego nam zadania.

Zdajemy sobie sprawę, że każda zlecana nam sprawa jest inna. Zapewniamy, że nasze biuro detektywistyczne z Warszawy posiada odpowiednie kwalifikacje, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi i przygotujemy ofertę. Konsultacje telefoniczne i mailowe są darmowe!

Główna siedziba Agencji Detektywistycznej “ViMac” mieści się w Warszawie a obszar naszych działań obejmuje między innymi: Ciechanów, Działdowo, Giżycko, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Łomżę, Mikołajki, Mińsk Mazowiecki, Mławę, Mrągowo, Nidzicę, Nowy Dwór Mazowiecki, Olsztyn, Ostrołękę, Ostrów Mazowiecką, Pisz, Płock, Płońsk, Przasnysz, Pułtusk, Siedlce, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Szczytno, Wołomin, Wyszków. Oferujemy również usługi detektywistyczne na terenie całego kraju. Swoich przedstawicieli posiadamy we Wrocławiu, Kaliszu, Poznaniu, Gnieźnie/, Katowicach, Toruniu i Gdańsku.

Zespół

Agencja detektywistyczna Warszawa – Nasz zespół

W skład zespołu Agencji Detektywistycznej „ViMac” wchodzą wykwalifikowani, kreatywni i dociekliwi licencjonowani detektywi. Gros naszych detektywów to byli funkcjonariusze służb specjalnych, Policji i CBŚ. Przez lata służby wypracowaliśmy odpowiednie techniki i metody rozpytań oraz pozyskiwania informacji. Posiedliśmy sieć zaufanych informatorów, co znacznie ułatwia pracę przy niektórych zleconych czynnościach. Cierpliwość, spostrzegawczość oraz niezłomny charakter to nie jedyne z cech przez nas posiadanych a które powinien posiadać każdy dobry prywatny detektyw. Wieloletnia praktyka zawodowa i profesjonalizm gwarantuje, że nasi Detektywi prowadzą czynności na najwyższym poziomie z zachowaniem 100% poufności, Zebrane i dostarczone przez nich materiały mogą być udostępniane i wykorzystane przez organy ścigania (Policja, Prokuratura) oraz stanowią dowód w Sądzie.

Opinie

Klienci o nas

Sprawa poprowadzona profesjonalnie, oczywiście rozwiązana, udało się dowiedzieć prawdy.

Justyna T*

Polecam Agencję Vimac za żetelne podejście do klienta, szybkie działanie, i rozwiązanie zagadki.

Natalia S*

Pan Wiesław jest dla mnie zawodowcem, w dokładnym tego słowa znaczeniu, polecam !

Piotr T*

Szukałem sprawdzonej agnecji do poważnej sprawy, tak jak się spodziewałem panowie załatwili wszystko na koniec dostałem cały raport.

Damian B*

Kontakt

Skontaktuj się z Nami!

Email

biuro@vimac.pl

Gdzie jesteśmy?

ViMac Agencja Detektywistyczna, ul. Hoża 86 lok. 410 00-682 Warszawa.

793 680 429

Zadzwoń