Detektyw Wrocław

Detektyw Wrocław

Chcesz dowiedzieć się więcej o swoich bliskich? Podejrzewasz zdradę lub fakt, że ktoś ukrywa swój majątek? A może jako przedsiębiorca potrzebujesz dowiedzieć się więcej o swojej konkurencji lub swoim pracowniku? W każdym przypadku zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego detektywa. Swoje usługi kierujemy głównie dla klientów z Wrocławia i okolic. 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy skuteczne metody pracy, dzięki którym jesteśmy w stanie szybko pozyskać wymagane przez klienta informacje, jednocześnie zapewniając maksymalną dyskrecję. Korzystamy również z najbardziej nowoczesnych urządzeń, które pozyskujemy od najlepszych dostawców w Polsce. To gwarancja skuteczności! Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, a przy tym nie boimy się kreatywności w naszych działaniach. Zawsze skupiamy się przede wszystkim na zadowoleniu klienta ze współpracy. Z tego powodu nasza oferta jest rozbudowana, a przy tym gwarantujemy przystępne ceny. 

Detektyw we Wrocławiu

Klienci prywatni często korzystają z usług detektywa we Wrocławiu w przypadku spraw rozwodowych, ponieważ gromadzimy wiarygodne dowody, możemy wykryć zdradę i wiele więcej. Możemy przeprowadzić także obserwację osób, dokonać analizy finansowej w przypadku spraw alimentacyjnych. Mamy także bogate doświadczenie w przypadku poszukiwania zaginionych osób, a także mienia. Pomożemy także ustalić miejsce zamieszkania i pracy danego człowieka. Przeprowadzamy również testy DNA, głównie w kontekście ojcostwa, a także zapewnimy monitoring GPS (osób i mienia). 

Posiadamy też bogatą ofertę dla  firm. Wiele podmiotów zleca nam wykrywanie podsłuchów. Do tego możemy przeprowadzić wywiad gospodarczy (analizę konkretnego podmiotu pod względem jego działań, stabilności finansowej i zgodności z prawem). Prowadzimy także dochodzenia odszkodowawcze, potwierdzamy wiarygodność kontrahentów, analizujemy przeszłość zawodową pracowników. Wykonujemy również wywiad środowiskowy. Proponujemy również informatykę śledczą i kontrolę pracowników na zwolnieniach lekarskich. Weryfikujemy referencje i pomagamy działom windykacyjnym. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że klienci często przychodzą do nas ze sprawami delikatnymi i wymagającymi dyskrecji. Z tego powodu do każdego podchodzimy z pełną dozą wyrozumiałości. Nieprzypadkowo zaufało nam już tak wielu klientów. Posiadamy liczne referencje. Jeśli masz jakieś pytania lub interesuje Cię usługa, którą świadczy detektyw we Wrocławiu, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Konsultacje mailowe i telefoniczne są w pełni darmowe!

Wszelkie konsultację telefoniczne i mailowe są darmowe, więc nie wahaj się, skontaktuj się z nami.

tel. +48 793 680 429

Główna siedziba Agencji Detektywistycznej „ViMac” mieści się w Warszawie a obszar naszych działań obejmuje między innymi: Ciechanów, Działdowo, Giżycko, Grodzisk Mazowiecki, LegionowoŁomżę, Mikołajki, Mińsk MazowieckiMławę, Mrągowo, NidzicęNowy Dwór Mazowiecki, Olsztyn, Ostrołękę, Ostrów MazowieckąPisz, Płock, PłońskPrzasnysz, Pułtusk, SiedlceSochaczew, Sokołów Podlaski, SzczytnoWołomin, Wyszków. Oferujemy również usługi detektywistyczne na terenie całego kraju. Swoich przedstawicieli posiadamy we Wrocławiu, Kaliszu, Poznaniu, Gnieźnie/, Katowicach, Toruniu i Gdańsku.

Zadzwoń